Thajské masáže

Masáž speciálním olejem z tygřího tuku

Masáž speciálním olejem z tygřiho tuku je velmi vhodná pro sportovce a po fyzické námaze. Masáž s olejem z tygřiho tuku je podobná tradični thajské masáži, ve velké části masáže jde o protahování celého těla.

Rezervace

Otevírací doba

dle domluvy

Thajská reflexní masáž nohou

Masáž chodidel pomůže odstranit pocit těžkých nohou a jejich únavu.

 

Pomoci akupresurních hmatů lze docilit i energetického oživeni drah (meridiánu) a jednotlivých tělesných orgánů, zlepšeni cirkulace krve i lymfy.

 

Pomáhá také při bolestech hlavy, ledvinových potižich, bolestech páteře, působi jako prevence civilizačních chorob, odstraňuje stres a přináší hlubokou relaxaci.

 

Masíruji se oblasti chodidel, kotniků a postupuje se až ke kolenum. Masáž speciálním olejem z tygřího tuku idealni uvolnění pro sportovce a po fyzické námaze

Thajská reflexní masáž hlavy

Masáž hlavy a šije je mimořádně příjemná masáž hlavy a svalstva v oblasti šije, která pomáhá odstranit napěti, únavu, stres, bolesti hlavy a navozuje přijemné uvolněni.

Tradiční thajská masáž

Thajská tradiční masáž je vhodná pro všechny, kteří trpi nedostatkem pohybu nebo naopak nadměrnou fyzickou zátěží. Speciální masáž obsáhne svaly a šlachy celého těla. Je to masáž bez oleje a jde především o protahování celého těla.

 

Technika této masáže se v Thajsku předává z generace na generaci a své dovednosti si masérky dále doplňují v odborných kurzech tradičnich thajských škol.

Aromaterapeutická (olejová) masáž

Aromaterapeutická (olejová) masáž je ideálnik celkové fyzické i psychické relaxaci. Je vhodná při únavě, přepracovanosti, stresu a nespavosti.

 

Masiruje se specialnimi hydratačnimi aromatickými oleji, které zvláčňuji pokožku, napomáhaji uvolnění svalstva a navozují pocit dobré nálady.

Thajská královská masáž

Thajská kralovská masáž obohacuje účinky aromaterapeutické olejové masáže o následné vmasirováni extraktů ze speciálních thajských bylin.

 

Používají se zvláštní hydratačni aromatické oleje, které zvláčňují pokožku, napomáhaji uvolnění svalstva a navozuji pocit dobré nálady.

 

Masáž má uvolňujíci a zároveň povzbuzujici účinky a je vhodná při únavě, stresu, nespavosti a přepracovanosti.

 

Je ideální k celkové fyzické i psychické relaxaci a je vhodná pro muže i ženy.

Ceník

Druh masážečascena
Tradiční thajská masáž60 min1090 Kč
 90 min1600 Kč
 120 min1800 Kč
Aromaterapeutická (olejová)60 min1090 Kč
 90 min1600 Kč
 120 min1990 Kč
Thajská královská120 min1790 Kč
 90 min1990 Kč
Masáž olejem z tygřího tuku60 min1090 Kč
 90 min1600 Kč
 120 min1800 Kč
Thajská reflexní masáž hlavy30 min590 Kč
Thajská reflexní masáž nohou30 min590 Kč